Reference

Pro mnoho lidí, je v dnešní době těžké, věřit cizím lidem nebo firmě. Když se jedná o rekonstrukci koupelny, bytu, rodinného domu, nové kuchyně a dalších možností renovace domova, vždy je to spojeno s větší investicí peněz. Zde je moudré být opatrný.

Jsme moc rádi, že naši zákazníci jsou spokojeni s naší prací i s kvalitním materiálem a výrobky, které můžeme nabídnout. Jejich spokojenost se odráží i v tom, že nás doporučují jejich rodinám, známým, kolegům v práci a jiným lidem. Za to jim moc děkujeme.

Co o nás říkají? Zde jsou vyjádření některých z našich zákazníků:

Jiří Mojžíšek, 68 let, Ostrava

Rekonstrukce bytu, koupelen a toalet v panelovém domě

Vyjadřuji uznání a pochvalu firmě pod obchodním označením HATOM, jejímž předmětem podnikání jsou především rekonstrukce koupelen, ale též rekonstrukce celých bytů včetně elektro a vodoinstalace a topení. Firma mi pod vedením pana Tomáše Halady provedla celkovou rekonstrukci dvou bytů v Ostravě Porubě a jejich práci mohu s naprostou jistotou označit za brilantní. Předností firmy je především rychlost a vysoká kvalita provedených prací a též poradenství, pokud si zákazník neví rady s dispozičními úpravami a barevným řešením interiéru. Ani v jednom případě nebyla na ni žádná stížnost od sousedů, kteří byli občas vystaveni hluku souvisejícímu s bouracími pracemi, anebo proto, že by místo opustili neuklizené. Firma pracuje tzv. na klíč. Zákazníkovi odpadají jakékoliv problémy s dovozem materiálu a odvozem suti a dalších zbytků. Cena zakázky byla v obou případech přijatelná, resp. menší, než byla vykalkulována konkurenčními firmami. Dohodnuté termíny ukončení zakázky nebyly ani v jednom případě překročeny. Opravdu nemám ani jeden kritický pohled na jejich práci a doporučuji ji všem, kteří zamýšlejí provést rekonstrukci bytu ve vysoké kvalitě provedení.

fotky Koupelny 46
fotky Kuchyně 2
fotky Dveře 6
fotky Koupelny 48
fotky Kuchyně 3

M. Babczynská, Karviná

Rekonstrukce koupelny a chodby v paneláku

Vážení pánové fa koupelny Halada HATOM, jsou to již 2 roky, co jste nám přebudovali naši koupelnu, WC a předsíň. Chci vám sdělit, že jsme byli a stále jsme s vaší prací spokojeni. Přejeme vám mnoho práce a také trpělivosti se zákazníky, protože je to zapotřebí, jednání s nimi je občas obtížné.

fotky Koupelny 63

Mgr. Sylva Zientková, Frýdek-Místek

Rekonstrukce bytu a koupelny

Z rekonstrukce svého nového bytu jsem měla velký strach, navíc jsem nerozhodný zákazník, který neměl v mnoha věcech jasnou představu. Firma HATOM byla výbornou volbou. Velmi oceňuji rychlou a věcnou komunikaci se zákazníkem, milé a profesionální jednání. Firma pracovala precizně a dokáží i dizajnově poradit, vypracovat kvalitní návrhy, což nebývá běžné. Dodržení termínů a dohod je u této firmy samozřejmostí. S rekonstrukcí jsem velmi spokojená. Pokud budu opět někdy rekonstruovat, předám firmě klíče a v klidu odjedu raději na dovolenou. Vím, že se na firmu mohu spolehnout.
P. S. : Klidně se přijďte podívat!

fotky Koupelny 66
fotky Kuchyně 9
fotky Dveře 11

Hana Mainušová, Větřkovice

Rekonstrukce koupelny a chodby v rodiném domě

Dobrý den, pane Halado, ještě jednou moc děkujeme za Vaši skvěle odvedenou práci, dík patří i Vašemu kolegovi. Brácha koupelnu viděl o víkendu a byl nadšený. Ještě jednou děkujeme.

fotky Koupelny 67
fotky Dveře 12

Peter Stojka, Brezová

Rekonstrukce bytu, koupelny, toalety, pokojů a kuchyně

Na úvod by som chcel len podotknúť, že fotky ktoré boli nafotené s uskutočnených prác, prezrádzajú kvalitu práce. No čo sa týka samotnej práce, tá prebiehala veľmi rýchle a kvalitne. Materiál kompletne bol dovezený, podľa katalógu, ktorý sme si vybrali. Už samotný začiatok a plánovanie prác, bolo sprevádzané odbornou radou, pričom sa nám v KAŽDEJ fáze prispôsobili a poradili. Potom vybratý a dohodnutý tovar doviezli a začali pracovať a to veľmi precízne a rýchlo. Na byte bola prevedená kompletná rekonštrukcia včetne elektickej inštalácie, podlách dlažby v kúpelne a vypracovanie do najmenších detailov k našej maximálnej spokojnosti. Pri ich bohatých skúsenostiach nás z celou kúpelnou veľmi milo prekvapili, pretože sme celé toto dielo nechali na nich a priestor ktorý využili v tejto malej miestnosti je obdivuhodný. Na záver by som len chcel povedať, že v tomto byte po ich odchode sme nič nenašli na kritiku a býva sa nám skutočne fantasticky. Cítime sa ako v paláci. Naozaj vďaka ich vynikajúcej práci máme prekrásny byt na ktorý sme oprávnene hrdí.

fotky Koupelny 72
fotky Kuchyně 12
fotky Dveře 15

Popková, Havířov - Prostřední suchá

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě

S fa hatom jsem byla velice spokojená. Dodrželi vše na čem jsme se domluvili. Dokonce udělali věci navíc. Práce velice kvalitní. Slušné jednání. Žádné zbytečné přestávky. Dobrá komunikace. Tuto firmu můžu doporučit! Už máme domluvenou další spolupráci.

Radomíra Dlouhá, Ostrava Stará Bělá

Rekonstrukce přízemí rodinného domu, koupelny, toalety, pokojů a kuchyně

Když se rozhodnete svoje celoživotní úspory utratit za rekonstrukci bytu či domu, opravdu pečlivě vybíráte firmu k realizaci. Hledala jsem dlouho. Odrazována od jednotlivých firem jsem byla hlavně negativními referencemi svých známých, také vlastní předchozí nedobrou zkušeností s dílčími činnostmi – pokládka plovoucí podlahy, výměna dlažby na balkóně apod. Až jsem konečně našla. Čekání a hledání se vyplatilo. Asi jsem měla velké štěstí. Vždyť důvěra v řemeslníky a výběr firmy je vždy tak trošku sázka do loterie. S firmou HATOM jsem však vyhrála. Rekonstrukce bytové jednotky ve skoro 100 let starém rodinném domku je hotova. Stěny, stropy, podlahy, topení, voda, elektrické rozvody, vstupní i interiérové dveře, koupelna, WC, kuchyně – vše nové, funkční a dle mých představ. Dva „kluci“ tvořící firmu s občasným pomocníkem – učněm jsou z jiného světa. Ze světa pracovitosti, poctivosti, ochoty, vstřícnosti, spolehlivosti a kvality. Navíc jsou skromní a milí. Jednu chybu však mají. Vzhledem ke svým výkonům jsou vyhledáváni a žádáni. A tudíž nemají mnoho času, jdou ze zakázky do zakázky. Moc jim to přeji, ale mrzí mne, že na další úpravy domu si budu muset počkat, až budou mít zase čas. Takže neváhejte.

fotky Koupelny 74
fotky Kuchyně 14
fotky Dveře 17

Breníková Helena, Ostrava

Rekonstrukce koupelny, toalety, kuchyně a dveří v paneláku

Vážený pane Halado, chci Vám a Vašim kolegům poděkovat za skvělé provedení rekonstrukce mého bytu. Zpočátku jsem z toho měla obavy, nicméně uklidňovalo mě vědomí, že jsem na Vaši firmu měla vynikající reference od spolehlivého a důvěryhodného člověka. Průběh a celkové konečné provedení rekonstrukce předčilo má očekávání. Z původního bytu se stal úplně jiný byt. Vážím si poctivosti a zodpovědnosti, se kterou jste k celé zakázce přistoupili už od prvního návrhu rozpočtu. S komplikacemi, které v průběhu rekonstrukce nastaly, jste si dokázali bez potíží poradit. Byla jsem velmi ráda, že jsem se o celou rekonstrukci nemusela téměř starat a mohla jsem se spolehnout na Vás. Děkuji Vám také za cenné rady a za Vaši kreativitu, díky které design kuchyně, koupelny, toalety a vůbec celého bytu naprosto odpovídá mému stylu. Vaší prací se nyní velmi ráda chlubím všem svým blízkým a známým a Vaši firmu všem doporučuji. Přeji Vám mnoho úspěchů a spoustu spokojených zákazníků.

fotky Koupelny 76

Iveta Přibylová, Václavovice

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě

Dobrý den, Děkujeme za rekonstrukci koupelny ve spodním patře našeho RD. Již jste nám stavěl koupelnu v 1. patře před cca 8-mi lety a musím říct, že pro rekonstrukci staré koupelny jsme neváhali kontaktovat právě vás. Je bohužel málo firem, které udělají vše dle domluvy, na čas a bez navýšení ceny. Kvalita práce, vaše jednání a ochota je opravdu na vysoké úrovni a navíc se svým kolegou umíte udělat téměř vše od bouracích prací, vylití nových podlah, sádrokartonu, obkladů, kompletní elektrorozvody včetně montáže světel …až po kompletní montáž sanitární techniky. Určitě vás doporučíme svým známým, a pokud bude u nás ještě něco třeba udělat tak budeme kontaktovat právě vás. Děkujeme a ať se vám daří.

Michael Vraník, Ostrava

Rekonstrukce koupelny a záchodu v paneláku

S Vaší prací jsem extrémně spokojený. Termín byl s předstihem dodržen, kvalita práce se po měsíci jeví velmi dobře, celkový přístup je opravdu profesionální i včetně rad a návrhů, jak je co možno řešit a cena za práci je příznivá. Stoprocentně můžu Vaši firmu doporučit dalším lidem (také se to děje) a přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených zákazníků do budoucna. Kamarádka by se Vám měla teď někdy ozvat ohledně rekonstrukce a možná jedna kolegyně z práce.

Juras, Ostrava

Rekonstrukce koupelny s toaletou v cihlovém domě

Do té recenze nevím co. Jste šikovní profíci, jen tak dál a zakázky se vám jen pohrnou. Jinak mooooc děkujem.

Jan Hajnala, Orlová- Lutyně

Rekonstrukce koupelny a záchodu v paneláku

Stavební firmu KOUPELNY HATOM pana Tomáše Halady mi doporučila moje známá a po realizaci naší rekonstrukce bytového jádra budu i já doporučovat tuto firmu dalším známým, protože vím, že budou taktéž maximálně spokojeni. Jejich práci bych stručně popsal asi takto: profesionální přístup, sehraný kolektiv, dochvilnost, ochota a nepřehlédnutelná radost z práce! A taky rozumná cena. Neskládám běžně básně, ale jeden rým mě napadl: Rekonstrukce s firmou HALADA, je prostě BALADA

Puzoňová, Ostrava

Rekonstrukce koupelny v paneláku

Nemám ráda veliké anonymní firmy, proto jsem se rozhodla pro firmu o dvou zaměstnancích, kde je to spíše takové rodinné/kamarádské/. Byla to dobrá volba-dva milí, ochotní, pracovití hoši vždy s dobrým nápadem vyřešit neřešitelné, vstřícně poradit nebo vyhovět manýrům staré báby. Po mé dobré zkušenosti bych ráda tuto firmu doporučila dalším zájemcům.

Manželé Dekanovi, Ostrava

Rekonstrukce koupelny v cihlovém domě

Chtěl bych tímto poděkovat firmě Hatom za profesionální přístup u rekonstrukce naší teď už moc pěkné koupelny kterou nám pomohli navrhnout a zrealizovat vše podle našich představ. Přišli s mnoha dobrými nápady a nebylo nic, s čím by si nevěděli rady. Věřím že i nadále budou tou firmou, s kterou budou všichni spokojeni a budou ji doporučovat svým známým. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně zdraví.

Manželé Popkovi, Havířov

Rekonstrukce koupelen v rodinném domě

Po předchozí velmi dobré zkušenosti s firmou Hatom jsme se rozhodli zrekonstruovat i naši druhou koupelnu se záchodem. S ob ěma rekonstrukcemi jsme velmi spokojeni. S klukama se dobře spolupracuje, jsou spolehliví, pracovití a slušní. Cena a kvalita provedené práce jsou na velmi slušné úrovni. Vřele doporučujeme!

A. a J. Ticháčkovi, Dolní Domaslavice

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě

Firma HATOM nám rekonstruovala koupelnu. Pan Halada nám poradil, co si vybrat, jaký zvolit materiál v prvotřídní jakosti, v jakém tvaru, barvě. S výsledkem jejich práce jsme velmi spokojeni, oceňujeme milé, profesionální jednání. Vždy dodrželi termín, na kterém jsme se domluvili. Tuto firmu HATOM doporučujeme všem, můžete se spolehnout na jejich kvalitní práci.

Jakub a Nikola Dokoupilovi, Havířov

Rekonstrukce koupelny a WC v paneláku

Dobrý den pánové, vzledem k tomu, že to byla naše první rekonstrukce - měli jsme s manželkou nemalé obavy, jak se to stihne a jak to bude vypadat. Naše hodnocení bych nyní shrnul do slov - rychle, kvalitně, nad očekávání. Skvělá komunikace, ochota reagovat na případné provozní změny. I naši sousedé ocenili rychlost, s jakou byla rekonstrukce provedena. Díky moc! Přeju mnoho stejně spokojených klientů, jako jsme my.

Manželé Hanzelkovi, Frýdek - Místek

Rekonstrukce koupelny, toalety a kuchyně v paneláku

Trváme na tom, že skvělou práci odvedli pouze dva kluci s firmy Hatom.
P. S. :
Pane Halado, ještě jednou mockrát děkujeme za krásnou koupelnu, když se koupáme stále se kocháme. Na vaši práci nenašli jsme ŽÁDNOU ZÁVADU, a proto opět šetříme a na další dílo se těšíme.

Orawczakovi, Bohumín

Rekonstrukce koupelny a WC v paneláku

Děkujeme za krásně a precizně zhotovenou koupelnu a wc. S fa Hatom se velmi dobře spolupracovalo, pánové jsou ochotní, velmi zruční a vše co jsme si přáli, bylo splněno. Budeme dále jen a jen chválit a doporučovat všem známým.

Květoslava a Zdeněk Badurovi, Ostrava - Radvanice

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě

Jednalo se o kompletní rekonstrukci koupelny ve starším rodinném domě. Firma HATOM realizovala všechny naše představy, jak by měla koupelna po rekonstrukci vypadat, přitom bylo třeba průběžně řešit problémy vyplývající ze stáří domu. Pracovníci firmy HATOM vše zvládli v klidu a ve vysoké kvalitě. Všechny dohodnuté termíny a podmínky byly firmou HATOM přesně dodrženy. S odvedenou prací jsme velmi spokojeni a předpokládáme, že i v budoucnu její služby využijeme a můžeme ji plně doporučit.

Klimšovi, Ostrava

Rekonstrukce koupelny a WC v panelovém domě

Tímto bychom chtěli vyjádřit velké poděkování firmě pod obchodním označením HATOM. Firma nám pod vedením pana Tomáše Halady provedla celkovou rekonstrukci bytového jádra a jejich práci mohu s naprostou jistotou označit za perfektní. Předností je vysoká kvalita provedených prací a též poradenství. Cena zakázky byla oproti jiným firmám přijatelná. Dohodnutý termín ukončení zakázky nebyl překročen. Opravdu nemáme ani jeden kritický pohled na jejich práci a doporučuji ji všem, kteří zamýšlejí provést rekonstrukci bytu ve vysoké kvalitě provedení. Ještě jednou moc děkujeme.

Zbyněk Jochec, Ostrava - Poruba

Rekonstrukce koupelny a WC v panelovém domě

Dobrý den, pane Halada
Ještě jednou děkuji za provedenou práci na rekonstrukci naší kuchyně. Jsme s manželkou rádi, že jsme se rozhodli pro firmu HATOM. Vámi odvedená práce byla kvalitní, rychlá. Veškeré domluvené práce provedeny beze zbytku k naší spokojenosti. Již od první schůzky v bytě bylo vidět, že jste odborník na svém místě. Vaše rady a nápady nám pomohly zrealizovat kuchyň plně funkční a hezkou. Nebyl jediný problém, co byste nedovedli vyřešit.

Krzemieňovi, Štramberk

Rekonstrukce sklepu

Potřebovali jsme rekonstruovat dvě sklepní místnosti, zejména podlahy a omítky. Pan Halada se svým spolupracovníkem kromě vlastních prací na rekonstrukci přišel i s návrhem nahrazení čelní stěny sklepa z dřevěných latěk stěnou z Ytongu a posunutím dveřního otvoru pro snadnější manipulaci s rozměrnými předměty. S rekonstrukcí jsme nadmíru spokojeni, odvedená práce je kvalitní. Velmi dobré jednání a perfektní přístup. Domluva byla nadstandardní a pánové si dokážou poradit sami, což ocení pracovně vytížení lidé. Férová cena, velmi dobrá kvalita spojená s profesionálním přístupem.

Ostrava

Rekonstrukce koupelny, toalety, chodby a kuchyně v paneláku

U firmy HATOM jsem si objednala celkovou rekonstrukci kuchyně, koupelny, záchodu a předsíně, včetně výměny dveří v panelovém bytě, kde bylo původně umakartové jádro. Pánové Halada a Mihajlo odvedli práci na vysoce profesní úrovní. Zvláště jsem ocenila, že mi při výběru materiálů, spotřebičů a zařízení byli nápomocní radou, co vybrat, aby byla dodržená kvalita za výhodnou cenu. Rovněž mě mile překvapilo, že mysleli i na takové detaily, jako je zakrytí trubek ústředního topení a jeho nátěr. Vyhovovalo mi také, že celou zakázku realizovali sami dva, takže se v bytě nepohybovalo hodně pracovníků. Takže můžu vřele doporučit dalším. Já sama jsem již firmu kontaktovala na základě dobrého hodnocení a doporučení mé známé.

Ing. Zdeněk Spáčil (stavební dozor a projekce), Ostrava

Rekonstrukce celého bytu

S firmou HATOM úspěšně spolupracuji již 7 let při kompletních rekonstrukcích bytů i jejich částečných opravách. Firma odvádí kvalitní práci, poradí si se všemi detaily, vše zařídí "na klíč" v krátkém čase vč. úklidu. Díky svým letitým zkušenostem vždy upozorní na možné problémy, které mohou při rekonstrukci nastat. Průběh prací je naprosto bezproblémový, vždy pouze předám klíče od bytu a o nic se nemusím starat. Firma myslí i na takové detaily jako je vyvěšení oznámení, ve společných prostorách domu, o provádění prací s omluvou za hluk z rekonstrukce. Nikdy jsem nemusel řešit stížnosti sousedů či SVJ kvůli prováděným prácem. Firmu HATOM doporučuji všem, kteří chtějí bezproblémovou a kvalitně provedenou rekonstrukci.

Bujnoškovi, Brušperk

Rekonstrukce koupelny a toalety

Děkuji firmě HATOM za rekonstrukci naší koupelny a wc. Dlouho jsme na rekonstrukci šetřili a splnil se nám náš sen. Oba pánové nám poradili jak by se naše malá koupelna dala zařídit. Jsme rádi, že nám rozmluvili sprchový kout, který by byl malý. Měli jsme ale smůlu a už třikrát jsme měli závadu. Ucpal se odpad dva dny po předáni, měsíc po předání praskla trubka která přivádí vodu k pračce a po šesti měsících praskla trubka za baterii v kuchyni. Pan Halada vždy co nejdříve přijel a závadu odstranil. Prodloužil nám i záruku na provedenou práci. Doufáme, že už bude vše v pořádku a my si budeme moci užívat pohodlí, které nám rekonstrukce přináší.

L. Karasová, Havířov

Rekonstrukce bezbariérové koupelny a toalety

Jsem ráda, že jsem využila služeb právě této firmy. Zadání úkolu bylo jasné - bezbariérová koupelna. Koupelna měla být bezpečná, praktická. Nikde neměly překážet rozvody, trubky, výstupky. Pro tuto firmu nebylo nic nemožné. Samozřejmostí bylo zrušení prahů, instalování bezbariérového sprchového koutu, ukotvení madel a posuvných dveří. Dva šikovní chlapíci splnili veškerá má očekávání, a když budu potřebovat, ráda jejich služeb opět využiju.

Výsledek rekonstrukce bytu, uvidíte zde: Bezbariérová koupelna

Silvie Slováčková, Ostrava

Rekonstrukce umakartové koupelny a WC

Na společnost Hatom se naše rodina obrátila již podruhé a byli jsme opět mile překvapeni. Rekonstrukce dopadla nad naše očekávání, a to i v případech, kde jsme nechali volnou ruku. Nevěřila jsem, že i malinká koupelna a wc se může takto zvelebit. Má 5ti letá dcerka, když poprvé přišla domů, již ve dveřích prohlásila: "ten pán, to tu nádherně vykouzlil" (a že ve svém věku umí být neskutečný kritik) Velké díky patří i kolegovi. Práce byla hotová dokonce v polovičním termínu, za což jsem byla nesmírně vděčná vzhledem k tomu, že jsme se po dobu rekonstrukce vystěhovali. Ještě jednou moc děkujeme a do budoucna se budeme obracet nadále jen na Vaši firmu.

MG, Ostrava

Rekonstrukce bytu, cihlové koupelny a WC

Chystali jsme rekonstrukci bytu v cihlovém domě ve staré Porubě v Ostravě. S manželkou jsme si naplánovali, že chceme změnit k lepšímu kuchyň, koupelnu, toaletu a předsíň. Oslovili jsme několik firem, ale už v úvodu je potřeba napsat, že jsme velmi rádi, že jsme zvolili firmu Hatom. Od začátku jsme kvitovali profesionální a vstřícnou komunikaci s panem Haladou a jeho kolegou. Hned první seznamovací schůzka nás přesvědčila o tom, že hovoříme s profesionály a slušnými lidmi. Řadu změn a úprav nám doporučili pánové z Hatom. Samy by nás nenapadly.
Takže po měsíci prací, máme dnes novou kuchyňskou linku, elektřinu, osvětlení, skvěle opravené zdi, novou vinylovou podlahu i topení. Jako nová je i předsíň, ve které je snížený strop a na podlaze vinyl. Zazděné jsou zbytečné dveře, které byly mezi kuchyní a pokojem vedle. Opravdu povedená je také zrekonstruovaná koupelna, ze které zmizela stará vana, původní obklady, zkrátka vše. Nyní je v koupelně sprchový kout, jiné topení a umyvadlo, nižší strop s osvětlením, nové elektrické vedení a vešla do ní i pračka, která předtím stála v kuchyni. Zcela nové jsou v koupelně obklady a dlažba. Stejně tak máme nové obklady, dlažbu a opravené zdi na toaletě a v ní závěsné WC a panem Haladou skvěle vymyšlenou, vestavěnou skříňku nad toaletou.
Kdybychom rekonstrukci našeho bytu shrnuli pár slovy: Vše lícuje a sedí. Odvedená práce na rekonstrukci je na výborné úrovni.
A je potřeba ještě říct, že pánové z Hatom, nám před rekonstrukcí i během ní navrhovali, co je potřeba udělat tak, aby zásadní proměna velké části našeho bytu dopadla dobře a my byli s výsledkem spokojeni na 100%. Proto jsme se také nakonec rozhodli pro panem Haladou navrhované nové dveře se zárubněmi, včetně vstupních. Jsme moc rádi, že jsme nezůstali u našich původních představ. Po rekonstrukci, jsme se s manželkou shodli na tom, že dveře významně dotvořily proměnu našeho bytu v nyní opravdu příjemné, pěkné a hlavně funkční místo k životu.
Pánové, ještě jednou díky za skvěle odvedenou práci.

Gunčagovi, Ostrava

Rekonstrukce kuchyně, koupelny a WC v paneláku

Na firmu Hatom jsme se obrátili s požadavkem na rekonstrukci koupelnového jádra a kuchyně. Firma nás upoutala dobrými referencemi a tím, že veškeré práce provádí jen ve dvou lidech. Po dobu rekonstrukce jsme totiž v bytě nebydleli. S oběma pány byla výborná komunikace. Navrhli nám způsob rekonstrukce, hlavně koupelny a WC a také poradili s různými detaily. Práce probíhaly rychle a kvalitně. K naší spokojenosti rekonstrukce byla ukončena o dva dny dříve, oproti dohodnutému termínu. Celkově jsme se zrekonstruovaným bytem velmi spokojeni. Firmu Hatom vřele doporučujeme.

Sladkovi, Starý Bohumín

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě

Na rekonstrukci koupelny s WC v rodinném domě jsme oslovili firmu HATOM. Udělali jsme velmi dobře. Kluci Hatomáci pracovali rychle a precizně. Vše je uděláno do detailu přesně tak, jak jsme si přáli. Výsledkem je krásná, moderní koupelna. Jsme velmi spokojeni. Jejich slogan na dodávce KOUPELNY NÁS BAVÍ platí na 110%. Firmu HATOM můžeme s klidným srdcem všem zájemcům doporučit.

Wojakovi, Orlová

Rekonstrukce koupelny v panelovém domě

Dobrý den, rádi bychom se podělili o zkušenosti s firmou Hatom, která nám prováděla rekonstrukci bytového jádra, podlah, stropů a dveří. Ve zkratce řečeno: profesionální, precizní, pracovití, pohodoví a když je třeba, ochotně poradí. Takže maximální spokojenost. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

RS, Ostrava

Rekonstrukce koupelny v cihlovém domě

S prací firmy HATOM jsme velice spokojeni. Pánové mají profesionální přístup, skvěle poradili. Naše umístění bytu je v bytové zástavbě, přesto byl všude pořádek. Práce probíhaly rychle. Se vším nám vyšli vstříc. Všem doporučujeme

Sýkorovi, Ostrava - Petřkovice

Rekonstrukce koupelny a toalety v rodinném domě

Velmi jsme spokojeni s prací firmy Hatom při rekontrukci koupelny a WC. Doporučení, které jsme dostali, nelhalo.

Radim Šarman, Ostrava - Zábřeh

Kompletní rekonstrukce bytu

Dobrý den pane Halada, chtěl bych tímto moc poděkovat vaší firmě HATOM za úspěšnou rekonstrukci 3 – pokojového bytu v Ostravě Zábřehu. Za kompletní rekonstrukci koupelny, WC, kuchyně, elektro rozvodů, výměnu dveří v celém bytě a za vyřešení mnoha detailů. Všechno proběhlo dle smlouvy. Byly dodrženy termíny i cena. Bourací práce umakartového jádra proběhly bez problémů i s úklidem na chodbě, byly provedeny velmi kvalitní zednické práce, obklady, montáž vybavení. . . Také bych rád poděkoval za dobré rady při volbě sanitárního vybavení, osvětlení a kuchyňské linky. Přeji Vám i vašemu kolegovi hodně úspěchů a spokojených zákazníků v další práci. Všem doporučuji

Jiří Slepička, Ostrava

Rekonstrukce koupelny a WC v bytě

Firmu HATOM jsem angažoval na doporučení své sestry. Oceňuji dobrou komunikaci se zákazníkem a profesionální jednání. Firma pracovala podle projektu, který se doplňoval v průběhu rekonstrukce - firma vycházela vstříc požadavkům zákazníka a uplatnila své dlouholeté zkušenosti, velmi pěkný design koupelny je toho důkazem. Oceňuji dodržení domluvených termínů.

Karla a Ivan Ligočtí, Bohumín

Rekonstrukce koupelen v rodinném domě

Na firmu Hatom jsem se obrátili dle doporučení známého aby nám provedla nové rozvody vody a odpadu včetně dvou kompletně nových koupelen a rekonstrukce kuchyně. Neměli jsme žádnou zkušenost s rekonstrukci a ani podobnými pracemi, proto jsme měli z rekonstrukce obavy. Firma Hatom rekonstrukci provedla přesně podle naších představ rychle a kvalitně, dokonce i dříve než jsme měli naplánováno. Je vidět, že heslo které mají na firemním vozidle Koupelny nás baví je pravdivé. Opravdu je ta práce bavila a bylo to na jejich přístupu vidět a proto výsledek je bezchybný. Jsme maximálně spokojení a určitě se na ně obrátíme příště pokud budeme chtít zase dělat nějakou rekonstrukci v domě.
Ještě jednou moc děkujeme

Lukáš Mýdlo, Ostrava

Rekonstrukce koupeleny a WC v paneláku

Ještě jednou děkujeme za kvalitně odvedenou práci. Vyzdvihl bych především kvalitu, přístup a komunikaci. Na čem jsme se domluvili, tak vždy platilo. S konečným výsledkem jsme velmi spokojeni, můžu říci, že to předčilo naše očekávání. Rozhodně Vás mohu doporučit, aniž bych měl obavu o výsledek.

Sekrosovi, Karviná

Kompletní rekonstrukce bytu 2+1

Po úmrtí mého otce nám zůstal byt na sídlišti v Karviné a přemýšleli jsme, co s ním: od prodeje takový, jaký je, přes prodáme ho vyklizený, další možností bylo nechat byt zrekonstruovat a prodat … nakonec jsme se s manželkou dohodli – dá v práci výpověď, provedeme rekonstrukci bytu a ona tam půjde pracovat – je fyzioterapeut. Nastalo obvyklé a klíčové – najít poctivé chlapy, kteří umí, jsou féroví, poradí; a hlavně – udělají všechno = vodu, topení, sádrokarton, elektro práce, veškerou zedničinu, pokládku lina či zámk. dlažby apod. + zajistí papírování - statický posudek, revize plynu i elekro. Po zkušenostech známých – dělali mi to 2 nebo 3 firmy a nesedělo to – jsem hledal firmu, která udělá – nebo zastřeší – veškeré práce na bytě; a odpadne tím vymlouvání jednoho na druhého a pak aby je člověk naháněl - kvůli případným reklamacím. Internet sice nabídl spoustu firem v nedalekém okolí, ale mě zaujaly tyto webové stránky hatom.cz – a tak jsem napsal mejla v 04/19 s tím, že uvidíme. Obratem přišla odpověď, že bychom se sešli v 09 a promluvili bychom si; mezitím jsem vyklidil celý byt, v 09 jsme se sešli a domluvili se, kdy, co a jak. Začalo se dokonce o pár dní dřív, což bylo jen plus. P. Halada navrhl, doporučil a zeptal se na názor – dlouholeté zkušenosti byly znát; zbouralo se bytové jádro a byt se - postupně – měnil a měnil a měnil a měnil :O)) až se změnil do této konečné podoby. Sem tam se něco řešilo za pochodu, ale nebyl žádný problém; práce postupovaly dle plánu a firmu si pochvalovali i sousedé – v tomto vchodě převažují lidé starší a tak jsme se dohodli na čase + - mezi 8, 30 až 16; NE sobota a neděle. V poho. Občas sousedé nakoukli – také se tady prováděly rekonstrukce, ale ty trvaly déle, než ta naše; nebo známí - a pochvalovali si preciznost již provedeného. Veškerá pracovní činnost skončila dřív, než bylo domluveno; čekalo se pouze na vestavěné skříně do chodby – atyp. rozměr - a tak jsme si počkali, až přišly a během jednoho – definitivně posledního - dne se namontovaly; byla nám předána dokumentace, poděkovali jsme a rozloučili se. Byt je skutečně velmi velmi, pěkný, příp. prohlídka bez problémů – fota, no. . . spíše vidět, na vlastní oči vypadá ještě líp :O)) Klady: komunikace, spolehlivost, bohaté zkušenosti, dochvilnost, kvalita prováděných prací, seriózní a vstřícné jednání obou pracovníků, flexibilita. Zápory: o žádných nevím, fakt!! :O))
Komukoliv, kdo má zájem o skutečně kvalitní firmu, mohu jen a jen doporučit.

Jiřina Sklenářová, Ostrava

Kompletní rekonstrukce bytu 3+1

Společnost Hatom, pana Haladu a pana Mihajla jsem si vybrala jako firmu pro rekonstrukci mého koupeného bytu 3+1 v panelovém domě díky tomu, že jsem již viděla jejich skvělou práci u mamky v bytě, která rekonstruovala svůj byt před 2 roky. Na úvod mi poradili, spočítali rozpočet a postupně jsme ještě ladili další možnosti. Velmi jsem ocenila cenné rady, které jsem dostala a nakonec rekonstrukce proběhla ve větší míře, než jsem původně chtěla, ale teď jsem velmi spokojená. Byt byl v původním stavu. Pánové rekonstruovali koupelnu, WC, částečně kuchyň. Novou elektřinu v celém bytě, nové vestavěné skříně, podlahy, dveře. Dokonce jsem se mohla na ně i spolehnout, že vybrali takové barevné odstíny vinylu, vestavěných skříní, dveří a dlažby, které spolu velmi dobře ladí. Byla jsem nadšená, že jsme se dostali i k položení koberců, dovozu a smontování nového nábytku z Ikea do obývacího pokoje, postavení sedací soupravy a zabudování veškerého osvětlení v bytě. Postarali se i o demontáž plynoměru a zabudování indukce v kuchyni. Moc jsem ocenila jejich přístup, flexibilitu a kvalitu práce. S cenou jsem byla také spokojená, rozpočet byl dodržen a veškeré práce navíc, které jsem si objednala, byly se mnou konzultovány. Myslím, že jsem byla náročný klient a ne vždy je to se mnou jednoduché. Ale pánové vždy mé dotazy a požadavky vyřizovali na vysoké profesionální úrovni, s dobrou náladou. Po převzetí bytu nastala drobná komplikace s odtokem ve sprchovém koutě. Pan Halada přijel dokonce o půl desáté v noci, aby vyřešil a vše bylo v pořádku. Firmu Halada, mohu jen doporučit. Určitě budete stejně nadšeni jako já.